СПОРТ СЕКЦИЯЛАР

Аты, тегі Спорт түрлері Дүйсембі Сейсембі Сәрсенбі Бейсембі Жұма Сенбі Жексенбі Жарыс өтетін жер
1 Степанова Н.М. Баскетбол (ұлдар)   18.00- 19.30     18.00- 19.30   13.30-15.00 НОҒ № 1 спорт залы
2 Постовая К.Н. Баскетбол (қыздар) 17.00-18.30   17.00-18.30       13.30-15.00 НОҒ № 1 спорт залы
3 Нурланов Ж.Н. Волейбол (қыздар) 18.30-20.00       16.30-18.30 10.00-12.00   НОҒ № 1 спорт залы
4 Жолан Канат Волейбол (ұлдар)   19.30-21.00   16.30-18.00   10.00-12.00   НОҒ № 1 спорт залы
5 Досанов Т.С. Волейбол (преподавтели)       18.00-21.00        
6 Ректорат Волейбол, баскетбол     18.00-20.00     12.00-14.00   НОҒ № 1 спорт залы
7 Темиргалиев С.Т. Бадминтон   18.30-20.00 12.00-13.30 18.30-20.00   16.30-17.30 16.00-18.00 НОҒ № 1 спорт залы
8 Рахимжанов Б.С. Волейбол             10.00-12.00 НОҒ №1 Спорт залы
9 Кожегельдинов М.К. Жеңіл атлетика   18.00-20.00   18.00-20.00   18.00-20.00   Орталық стадионы, ПМУ стадионы
10 Каракулова М. Тогызкумалак 16.30-18.00   16.30-18.00   16.30-18.00     Дворовый спортивный клуб, Усольский мкр-н
11 Темиргалиев С.Т. Үстел теннис 18.30-20.00       18.30-20.00     ПМУ Стадионы үстел теннисі залы
12 Кривец О.А. Регби 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00   12.00-14.00 ПМУ Стадионы
13 Сагиев Д.Е.
Мухажанов А.А.
Бокс 8.00-11.00;
16.00-18.00
18.00-21.00
8.00-11.00;
16.00-18.00
18.00-21.00
8.00-11.00;
16.00-18.00
18.00-21.00
8.00-11.00;
16.00-18.00
18.00-21.00
8.00-11.00;
16.00-18.00
18.00-21.00
8.00-11.00;
16.00-18.00
18.00-21.00
  ПМУ Стадионы бокс залы
14 Тейхриб В.Е. Шахматы   17.00-19.00   17.00-19.00       НОҒ , бөлемі № 134
15 Турдиев Е.Т. Кайрамбаев М.З Қазақ күресі Самбо   18.00-20.00   18.00-20.00   14.00-16.00   ПМУ Стадионы күрес залы
16 Роева Н.М. Президентское многоборье 18.00-20.00 17.00-18.30 18.00-20.00   18.00-20.00     ПМУ Стадионы
17 Етекбаев А.К. Атлетикалық гимнастика 18.30-20.00   18.00-20.00   18.30-20.00 18.30-20.00   ПМУ Стадионы атлетикалық гимнастика залы
18 Абылкадыров З.Г. Джиу-джитсу 17.00-21.00   17.00-21.00   17.00-21.00     ПМУ Стадионы күрес залы
19 Маралбаев А.К. Самбо   9.00-11.00   9.00-11.00       ПМУ Стадионы күрес залы
20 Роева Н.М. Үстел теннис (оқытуш.) 9.00-11.00       9.00-11.00     СПМУ Стадионы үстел теннисі залы
21 Калябин Н.В. Футбол   16.00-17.30   16.00-17.30 19.30-21.00   15.00-17.00 ПМУ Стадионы